ZNAJDZIESZ NAS NA:

 

GALERIA

DSC 0265

Pielęgnujemy małe sady wiśniowe i leszczynowe. Gościom służą jako miejsce odpoczynku i okolicznościowych sesji zdjęciowych, nam jako dodatkowe źródło dochodu. Oprócz sadów goście mogą raczyć się owocami z malinowego chruśniaka, jagodnika i kilku jabłonek.

W sezonie możecie Państwo kupić nasze wiśnie, maliny i orzechy laskowe. Produkujemy również przetwory z wielu owoców sezonowych, które wykorzystujemy przy poczęstunkach i przygotowywaniu śniadań. W naszej spiżarence znajdują się słoiczki z innymi owocami, z których bogactwa słynie nasz region - szczególnie moreli, brzoskwiń, jabłek, malin, jagód i innych pyszności. Nasze owoce są wyjątkowo smaczne, przesycone słońcem i bardzo zdrowe, bo przetwarzane szybko po zbiorze.

SADY

RESTAURACJA "DWÓR DWIKOZY"

Pyszne dania, również kuchni regionalnej, ok. 1500m od naszej winnicy

 

Polecamy elegancką restaurację hotelu "Dwór Dwikozy". Specjalne dania i kącik dla dzieci, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów i rewelacyjna obsługa. Karta dań dostępna do wglądu w apartamentach. Kliknij na obrazek lub TUTAJ.

PAKIET WINIARSKI "HOTELU SARMATA"

Pakiet winiarski obejmujący m. in. wizytę w naszej winnicy

 

Hotel Sarmata w Sandomierzu ceni sobie wina regionalne, dlatego też stworzył specjalną ofertę dla amatorów win- specjalny pakiet winiarski z noclegiem w hotelu, degustacją win regionalnych i wizytą w naszej winnicy. Więcej informacji po kliknięciu na obrazek lub TUTAJ.

BUSEM NA DEGUSTACJE

renault Transport z Sandomierza naszym busem na degustacje

 

Brakuje kierowcy? To nie problem! Przyjedziemy, zawieziemy do winnicy na zwiedzanie i degustacje a potem bezpiecznie odwieziemy do Sandomierza. Jeździmy nowym 9-osobowym Renault Traffic. Zarezerwuj przejazd już dzisiaj! Kliknij!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Twój e-mail:
Temat:
Treść:
Ile nóg ma stół?

DANE KONTAKTOWE

Winnica Sandomierska

Marceli Małkiewicz

Góry Wysokie 136

27-620 Dwikozy

 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek-Sobota: 10-18

Niedziela: zamknięte

 

MARCELI

tel. 782 679 034

marceli@winnicasandomierska.pl

 

MONIKA

tel. 511 776 360

monika@winnicasandomierska.pl

REZERWACJE

rezerwacje@winnicasandomierska.pl

NAMIARY GPS:

N 50.73672675

E 21.76550389

 

 facebook.pl/winnicasandomierska