ZWIEDZANIE I DEGUSTACJE

Degustacje/Zwiedzanie

Sprawdź, co możesz u nas
zobaczyć i czego posmakować

Noclegi

Zarezerwuj nocleg w winnicy

ZNAJDZIESZ NAS TEŻ:

 

 


 

 

GALERIA

Rezerwacji noclegów można dokonywać bezpośrednio przez kalendarz na stronie- wolne terminy oznaczone są kolorem zielonym

Regulamin obiektu noclegowego Winnica Sandomierska

Witamy Państwa serdecznie w naszym domu i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym Regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

Po zapoznaniu się z regulaminem prosimy o poświadczenie znajomości jego treści własnoręcznym podpisem w wyznaczonym miejscu.

 1. Rezerwacji pobytu można dokonać osobiście, telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata 30% kosztów pobytu w formie zadatku. Pozostała kwota należności uiszczana jest w dniu przyjazdu.
 2. Zadatek jest bezzwrotny, chyba że rezygnacja z rezerwacji nastąpi najpóźniej na 31 dni przed zaplanowanym rozpoczęciem pobytu. W takiej sytuacji zwrotowi podlega 50% wpłaconej kwoty. Zadatek zwracany jest w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.
 3. Doba noclegowa trwa od godz. 14.00 w dniu przyjazdu do godz. 11.00 w dniu wyjazdu. Opuszczenie kwatery w godzinach późniejszych, bądź chęć przyjazdu w godzinach wcześniejszych możliwe jest jedynie po uzgodnieniu z właścicielem.
 4. W cenę pobytu wliczone są media, dostęp do części wspólnej domu ze wszystkimi przedmiotami wyposażenia i urządzeniami technicznymi, bielizną pościelową oraz ręcznikami.
 5. Jeśli zdecydują się Państwo na przerwanie pobytu w naszym obiekcie wcześniej niż ustalono, nie przysługuje Państwu zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.
 6. Informacje turystyczne, mapy i foldery dotyczące okolicznych atrakcji znajdziecie państwo w korytarzu. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości dotyczących korzystania z urządzeń technicznych, zastrzeżeń bądź awarii prosimy o niezwłoczny kontakt z gospodarzami pod numerami telefonów: +48 511776360 lub +48 782679034.
 7. W domu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia (dotyczący również łazienek). Palaczy prosimy o wychodzenie do ogrodu lub na taras.
 8. Prosimy o niezakłócanie spokojnego pobytu innym gościom oraz przestrzeganie ciszy nocnej w godzinach 22-6.
 9. Wraz z kluczem do pokoju otrzymają Państwo również klucz do drzwi wejściowych, prosimy o zamykanie ich za sobą.
 10. W przypadku opuszczania domu prosimy o pozamykanie wszystkich okien, wyłączenie urządzeń pobierających prąd elektryczny (oświetlenie, telewizory) oraz zamknięcie drzwi wejściowych na klucz.
 11. Parking mieszczący się na terenie Winnicy Sandomierskiej jest bezpłatny, niestrzeżony.
 12. Prosimy o nie przywożenie ze sobą zwierząt domowych (psów, kotów) bez zezwolenia gospodarzy.
 13. Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia gości.
 14. W razie pilnej potrzeby apteczkę znajdą Państwo w korytarzu.
 15. Prosimy o przestrzeganie przepisów z zakresu ochrony środowiska, w szczególności: - nie wykorzystaną przez Państwa bieliznę pościelową oraz ręczniki proszę odkładać w widoczne miejsce, aby nie trafiły niepotrzebnie do pralni, - starajmy się oszczędzać energię elektryczną.
 16. Rodzice zobowiązują się do bezwzględnego nadzoru nad swoimi dziećmi. Za szkody wyrządzone przez podopiecznych odpowiadają wyłącznie ich opiekunowie, również w przypadku nieszczęśliwych wypadków spowodowanych nieprzestrzeganiem niniejszego regulaminu. Szczególną ostrożność prosimy zachować przy schodach, użytkowaniu urządzeń elektrycznych oraz na zewnątrz domu przy przetwórni, piaskowni, ulach oraz drodze dojazdowej do budynku.
 17. Gość Winnicy Sandomierskiej ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia, zagubienie lub zniszczenie przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Gość powinien zawiadomić gospodarzy o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 18. Gospodarze Winnicy Sandomierskiej zastrzegają sobie prawo do odmowy dalszego świadczenia usług w przypadku drastycznego naruszenia regulaminu przez gości, bez zwrotu kosztów pobytu.
 19. Regulamin Winnicy Sandomierskiej podaje się gościom do wiadomości poprzez zamieszczenie na stronie internetowej www.winnicasandomierska.pl oraz w drodze indywidualnego zapoznania się przez gościa i pisemnym poświadczeniu znajomości jego treści własnoręcznym podpisem.
 20. Niezaakceptowanie niniejszego regulaminu jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu z winy korzystającego z usługi.

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym domu. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia „Winnicy Sandomierskiej”.

cennik

 

 

Cena za dobę w pokoju dwuosobowym: 140zł

Rezerwacje przyjmujemy na min. 2 doby, płatność przelewam z góry za cały pobyt. 

Rezerwacji można dokonywać przez kalendarz na stronie lub Booking.com

Obecnie do dyspozycji gości mamy trzy kameralne apartamenty na piętrze domu z 1918 roku. Zostały one gruntownie wyremontowane i wyposażone w 2012 roku. Wszystkie pokoje są dwuosobowe z łóżkiem małżeńskim, wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazienką z wanną lub prysznicem.

MIEJSCA NOCLEGOWE UDOSTĘPNIAMY JEDYNIE W SEZONIE LETNIM (OD 15.03-15.11). PRZYJMUJEMY REZERWACJE NA MIN. 2 DOBY.

  

RESTAURACJA "DWÓR DWIKOZY"

Pyszne dania, również kuchni regionalnej, ok. 1500m od naszej winnicy

 

Polecamy elegancką restaurację hotelu "Dwór Dwikozy". Specjalne dania i kącik dla dzieci, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów i rewelacyjna obsługa. Karta dań dostępna do wglądu w apartamentach. Kliknij na obrazek lub TUTAJ.

PAKIET WINIARSKI "HOTELU SARMATA"

Pakiet winiarski obejmujący m. in. wizytę w naszej winnicy

 

Hotel Sarmata w Sandomierzu ceni sobie wina regionalne, dlatego też stworzył specjalną ofertę dla amatorów win- specjalny pakiet winiarski z noclegiem w hotelu, degustacją win regionalnych i wizytą w naszej winnicy. Więcej informacji po kliknięciu na obrazek lub TUTAJ.

BUSEM NA DEGUSTACJE

renault Transport z Sandomierza naszym busem na degustacje

 

Brakuje kierowcy? To nie problem! Przyjedziemy, zawieziemy do winnicy na zwiedzanie i degustacje a potem bezpiecznie odwieziemy do Sandomierza. Jeździmy nowym 9-osobowym Renault Traffic. Zarezerwuj przejazd już dzisiaj! Kliknij!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Twój e-mail:
Temat:
Treść:
Ile nóg ma stół?

DANE KONTAKTOWE

Winnica Sandomierska

Marceli Małkiewicz

Góry Wysokie 136

27-620 Dwikozy

 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek-Sobota: 10-18

Niedziela: zamknięte

 

MARCELI

tel. 782 679 034

marceli@winnicasandomierska.pl

 

MONIKA

tel. 511 776 360

monika@winnicasandomierska.pl

REZERWACJE

rezerwacje@winnicasandomierska.pl

NAMIARY GPS:

N 50.73672675

E 21.76550389

 

 facebook.pl/winnicasandomierska