ZWIEDZANIE I DEGUSTACJE

Degustacje/Zwiedzanie

Sprawdź, co możesz u nas
zobaczyć i czego posmakować

Noclegi

Zarezerwuj nocleg w winnicy

ZNAJDZIESZ NAS TEŻ:

 

 


 

 

GALERIA

W sprawie ustaleń dotyczących rezerwacji, win oraz wskazówek dojazdu, prosimy o kontakt mailowy marceli@winnicasandomierska.pl lub telefoniczny z Marcelim - 782 679 034.

degustacje 240x26

GODZINY OTWARCIA WINNICY I WINIARNI (OD 01.04-18.11)

PONIEDZIAŁEK-SOBOTA: 10-18

NIEDZIELA: Prosimy o wcześniejszy kontakt

Święto Matki Boskiej Zielnej 15.08.2019

CZWARTEK 10-18

Zwiedzanie winnicy połączone z degustacją win dla turystów indywidualnych rozpoczyna się o każdej pełnej godzinie co godzinę (PON-SOB pierwsza grupa zwiedza o godz. 10, ostatnie wejście o godz 17, w NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA prosimy o wcześniejszy kontakt). Podstawowe zwiedzanie winnicy z przewodnikiem i degustacja win trwa około godziny (1h) i jest odpłatne. Startujemy spod SALI DEGUSTACYJNEJ

 

 CENNIK:

  • Zwiedzanie winnicy i winiarni z przewodnikiem degustacja soku winogronowego + degustacja Serów Sandomierskich (ok 50min) - 10zł/os
  • Zwiedzanie winnicy, winiarni z przewodnikiem + degustacja win + degustacja Serów Sandomierskich (ok 50min) - 20zł/os
  • Zwiedzanie winnicy, winiarni z przewodnikiem + degustacja win + deska Serów Sandomierskich podana z konfiturami i lokalnym pieczywem (ok 50min) - 30zł/os
  • Szkolenie winiarskie z właścicielem dla osób chcących uzyskać specjalistyczne porady z zakresu produkcji winogron oraz win gronowych ( 2 godz i 30 min) 250zł/os      ( przy tej opcji proszę o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia terminu wizyty pod numerem tel. 500 829 252 lub mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
  • Grupy zorganizowane oraz chcące dodatkowych usług prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia terminu oraz opcji pobytu. 500 829 252 lub mail marceli@winnicasandomierska.pl

 

Nasza winnica rośnie na południowym stoku doliny rzeczki Opatówki, w jej najwęższym i najwyższym miejscu. Ulokowanie takie chroni ją od chłodnych i porywistych wiatrów, a ciepłe lessowe osuwiska i stoki szybko nagrzewają się w dzień i długo oddają ciepło w nocy.

RESTAURACJA "DWÓR DWIKOZY"

Pyszne dania, również kuchni regionalnej, ok. 1500m od naszej winnicy

 

Polecamy elegancką restaurację hotelu "Dwór Dwikozy". Specjalne dania i kącik dla dzieci, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów i rewelacyjna obsługa. Karta dań dostępna do wglądu w apartamentach. Kliknij na obrazek lub TUTAJ.

PAKIET WINIARSKI "HOTELU SARMATA"

Pakiet winiarski obejmujący m. in. wizytę w naszej winnicy

 

Hotel Sarmata w Sandomierzu ceni sobie wina regionalne, dlatego też stworzył specjalną ofertę dla amatorów win- specjalny pakiet winiarski z noclegiem w hotelu, degustacją win regionalnych i wizytą w naszej winnicy. Więcej informacji po kliknięciu na obrazek lub TUTAJ.

BUSEM NA DEGUSTACJE

renault Transport z Sandomierza naszym busem na degustacje

 

Brakuje kierowcy? To nie problem! Przyjedziemy, zawieziemy do winnicy na zwiedzanie i degustacje a potem bezpiecznie odwieziemy do Sandomierza. Jeździmy nowym 9-osobowym Renault Traffic. Zarezerwuj przejazd już dzisiaj! Kliknij!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Twój e-mail:
Temat:
Treść:
Ile nóg ma stół?

DANE KONTAKTOWE

Winnica Sandomierska

Marceli Małkiewicz

Góry Wysokie 136

27-620 Dwikozy

 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek-Sobota: 10-18

Niedziela: zamknięte

 

MARCELI

tel. 782 679 034

marceli@winnicasandomierska.pl

 

MONIKA

tel. 511 776 360

monika@winnicasandomierska.pl

REZERWACJE

rezerwacje@winnicasandomierska.pl

NAMIARY GPS:

N 50.73672675

E 21.76550389

 

 facebook.pl/winnicasandomierska