ZWIEDZANIE I DEGUSTACJE

Degustacje/Zwiedzanie

Sprawdź, co możesz u nas
zobaczyć i czego posmakować

Noclegi

Zarezerwuj nocleg w winnicy

ZNAJDZIESZ NAS TEŻ:

 

 


 

 

W sprawie ustaleń dotyczących rezerwacji, win oraz wskazówek dojazdu, prosimy o kontakt mailowy marceli@winnicasandomierska.pl lub telefoniczny z Marcelim - 782 679 034.

degustacje 240x26

GODZINY OTWARCIA WINNICY I WINIARNI (OD 01.04-18.11)

PONIEDZIAŁEK-SOBOTA: 10-18

NIEDZIELA: 10-13

WEEKEND BOŻE CIAŁO GODZINY OTWARCIA:

CZWARTEK- SOBOTA: 10-18

NIEDZIELA: 10-13

Zwiedzanie winnicy połączone z degustacją win dla turystów indywidualnych rozpoczyna się CODZIENNIE o każdej pełnej godzinie co godzinę (PON-SOB pierwsza grupa zwiedza o godz. 10, ostatnie wejście o godz 17, w NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA ostatnie wejście o godz 12). Zwiedzanie winnicy z przewodnikiem i degustacja win trwa około godziny (1h) i jest odpłatne. Startujemy spod SALI DEGUSTACYJNEJ.

 CENNIK:

  • Zwiedzanie winnicy i winiarni (ok 30min) - 10zł/os
  • Zwiedzanie winnicy, winiarni + degustacja win + degustacja Serów Sandomierskich (ok 50min) - 20zł/os
  • Zwiedzanie winnicy, winiarni + degustacja win + deska Serów Sandomierskich podana z miodem i pieczywem (ok 50min)- 30zł/os

Grupy zorganizowane powyżej 10 osób zapraszamy do wcześniejszego kontaktu!

sala 1000x311

Podczas degustacji możecie Państwo liczyć nie tylko na spróbowanie naszych win, lecz również na wiele informacji związanych z historią naszego gospodarstwa czy dziejach winiarstwa na sandomierszczyźnie. Opowiemy Państwu jak prowadzimy naszą winnicę, z jakich odmian produkujemy wina i jeśli będziecie mieli ochotę - podszkolimy chętnych w pielęgnacji winnych krzewów.

Dla każdego coś miłego!

 

FAQ (NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA):

-> CZY NA ZWIEDZANIE I DEGUSTACJE TRZEBA SIĘ WCZEŚNIEJ UMAWIAĆ/REZERWOWAĆ MIEJSCA?

Jeżeli przyjeżdżasz indywidualnie (własnym transportem) i Twoja grupa liczy mniej niż 10os- NIE, NIE MUSISZ SIĘ WCZEŚNIEJ UMAWIAĆ- wystarczy dotrzeć pod salę degustacyjną Winnicy Sandomierskiej o PEŁNEJ GODZINIE w czasie pracy winnicy (PON-SOB 10-18, NDZ i ŚWIĘTA 10-13) i poczekać na przewodnika.

-> O KTÓREJ MUSZĘ BYĆ W WINNICY ŻEBY MÓC UCZESTNICZYĆ W ZWIEDZANIU I DEGUSTACJI WIN?

Zwiedzanie winnicy i degustacja win rozpoczyna się codziennie o pełnych godzinach w czasie pracy winnicy PON-SOB 10-18, NDZ i ŚWIĘTA 10-13. To znaczy, że od poniedziałku do soboty zaczynamy o godzinie 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00 i 17:00 (OSTATNIA GRUPA) a w niedziele i święta o 10:00, 11:00 i 12:00 (OSTATNIA GRUPA). Wycieczka rozpoczyna się punktualnie pod SALĄ DEGSTACYJNĄ od zwiedzania winnicy z przewodnikiem, następnie wracamy na degustację win.

-> NA CZYM POLEGA ZWIEDZANIE WINNICY I DEGUSTACJA?

Wycieczkę rozpoczynamy o każdej pełnej godzinie pod salą degustacyjną Winnicy Sandomierskiej, skąd przewodnik (pracownik naszej winnicy) prowadzi grupę do winnicy gdzie opowiada o historii winnicy i gospodarstwa, specyfice lokalizacji, pracy w winnicy i odpowiada na pytania uczestników wycieczki. Następnie grupa kieruje się do ponownie do sali degustacyjnej. Przewodnik opowiada o dostępnych w sprzedaży winach, rozlewa porceje degustacyjne do kieliszków i odpowiada na pytania dotyczące win. Po degustacji istnieje możliwość zakupu win i innych produktów dostępnych w gospodarstwie. Zwiedzanie i degustacja jest płatna (kierowcy i dzieci degustują tłoczony w naszej winnicy bezalkoholowy sok z winogron).

-> CZY WYCIECZKA PO WINNICY (ZWIEDZANIE I DEGUSTACJA) JEST PŁATNA?

Tak, zwiedzanie winnicy z przewodnikiem i degustacja win jest odpłatna. Opłatę uiszcza każdy uczestnik w sali degustacyjnej winnicy po degustacji.Płatość gotówką lub za pomocą karty płatniczej.

-> CZY W WINNICY MOŻNA KUPIĆ WINO?

Tak, dostępne w sprzedaży wina można znaleźć tutaj. Płatność na miejscu gotówką lub kartą płatniczą. Sklep znajduje się w sali degustacyjnej.

-> CZY SĄ ZNIŻKI DLA DZIECI/STUDENTÓW/EMERYTÓW/RENCISTÓW?

Nie, niestety nie. Zniżki przewidujemy jedynie przy zakupie większej ilości win (powyżej 6 szt).

 

Więcej informacji udziela Marceli Małkiewicz pod nr telefonu 782 679 034 lub pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DEGUSTACJE

RESTAURACJA "DWÓR DWIKOZY"

Pyszne dania, również kuchni regionalnej, ok. 1500m od naszej winnicy

 

Polecamy elegancką restaurację hotelu "Dwór Dwikozy". Specjalne dania i kącik dla dzieci, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów i rewelacyjna obsługa. Karta dań dostępna do wglądu w apartamentach. Kliknij na obrazek lub TUTAJ.

PAKIET WINIARSKI "HOTELU SARMATA"

Pakiet winiarski obejmujący m. in. wizytę w naszej winnicy

 

Hotel Sarmata w Sandomierzu ceni sobie wina regionalne, dlatego też stworzył specjalną ofertę dla amatorów win- specjalny pakiet winiarski z noclegiem w hotelu, degustacją win regionalnych i wizytą w naszej winnicy. Więcej informacji po kliknięciu na obrazek lub TUTAJ.

BUSEM NA DEGUSTACJE

renault Transport z Sandomierza naszym busem na degustacje

 

Brakuje kierowcy? To nie problem! Przyjedziemy, zawieziemy do winnicy na zwiedzanie i degustacje a potem bezpiecznie odwieziemy do Sandomierza. Jeździmy nowym 9-osobowym Renault Traffic. Zarezerwuj przejazd już dzisiaj! Kliknij!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Twój e-mail:
Temat:
Treść:
Ile nóg ma stół?

DANE KONTAKTOWE

Winnica Sandomierska

Marceli Małkiewicz

Góry Wysokie 136

27-620 Dwikozy

 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek-Sobota: 10-18

Niedziela: zamknięte

 

MARCELI

tel. 782 679 034

marceli@winnicasandomierska.pl

 

MONIKA

tel. 511 776 360

monika@winnicasandomierska.pl

REZERWACJE

rezerwacje@winnicasandomierska.pl

NAMIARY GPS:

N 50.73672675

E 21.76550389

 

 facebook.pl/winnicasandomierska