ZNAJDZIESZ NAS NA:

 

GALERIA

W sprawie ustaleń dotyczących rezerwacji, win oraz wskazówek dojazdu, prosimy o kontakt mailowy marceli@winnicasandomierska.pl lub telefoniczny z Marcelim - 782 679 034.

degustacje 240x26

GODZINY OTWARCIA WINNICY I WINIARNI (OD 15.03-15.11)

PONIEDZIAŁEK-SOBOTA: 10-18

NIEDZIELA I ŚWIĘTA: 10-13

POZA SEZONEM PROSIMY O UMAWIANIE SIĘ NA WIZYTĘ PO KONTAKCIE TELEFONICZNYM- +48782679034.

Zwiedzanie winnicy połączone z degustacją win dla turystów indywidualnych rozpoczyna się CODZIENNIE o każdej pełnej godzinie co godzinę (PON-SOB pierwsza grupa zwiedza o godz. 10, ostatnie wejście o godz 17, w NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA ostatnie wejście o godz 12). Zwiedzanie winnicy z przewodnikiem i degustacja win trwa około godziny (1h) i jest odpłatne. Startujemy spod SALI DEGUSTACYJNEJ.

Grupy zorganizowane powyżej 10 osób zapraszamy do wcześniejszego kontaktu!

sala 1000x311

Podczas degustacji możecie Państwo liczyć nie tylko na spróbowanie naszych win, lecz również na wiele informacji związanych z historią naszego gospodarstwa czy dziejach winiarstwa na sandomierszczyźnie. Opowiemy Państwu jak prowadzimy naszą winnicę, z jakich odmian produkujemy wina i jeśli będziecie mieli ochotę - podszkolimy chętnych w pielęgnacji winnych krzewów.

Dla każdego coś miłego!

 

FAQ (NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA):

-> CZY NA ZWIEDZANIE I DEGUSTACJE TRZEBA SIĘ WCZEŚNIEJ UMAWIAĆ/REZERWOWAĆ MIEJSCA?

Jeżeli przyjeżdżasz indywidualnie (własnym transportem) i Twoja grupa liczy mniej niż 10os- NIE, NIE MUSISZ SIĘ WCZEŚNIEJ UMAWIAĆ- wystarczy dotrzeć pod salę degustacyjną Winnicy Sandomierskiej o PEŁNEJ GODZINIE w czasie pracy winnicy (PON-SOB 10-18, NDZ i ŚWIĘTA 10-13) i poczekać na przewodnika.

-> O KTÓREJ MUSZĘ BYĆ W WINNICY ŻEBY MÓC UCZESTNICZYĆ W ZWIEDZANIU I DEGUSTACJI WIN?

Zwiedzanie winnicy i degustacja win rozpoczyna się codziennie o pełnych godzinach w czasie pracy winnicy PON-SOB 10-18, NDZ i ŚWIĘTA 10-13. To znaczy, że od poniedziałku do soboty zaczynamy o godzinie 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00 i 17:00 (OSTATNIA GRUPA) a w niedziele i święta o 10:00, 11:00 i 12:00 (OSTATNIA GRUPA). Wycieczka rozpoczyna się punktualnie pod SALĄ DEGSTACYJNĄ od zwiedzania winnicy z przewodnikiem, następnie wracamy na degustację win.

-> NA CZYM POLEGA ZWIEDZANIE WINNICY I DEGUSTACJA?

Wycieczkę rozpoczynamy o każdej pełnej godzinie pod salą degustacyjną Winnicy Sandomierskiej, skąd przewodnik (pracownik naszej winnicy) prowadzi grupę do winnicy gdzie opowiada o historii winnicy i gospodarstwa, specyfice lokalizacji, pracy w winnicy i odpowiada na pytania uczestników wycieczki. Następnie grupa kieruje się do ponownie do sali degustacyjnej. Przewodnik opowiada o dostępnych w sprzedaży winach, rozlewa porceje degustacyjne do kieliszków i odpowiada na pytania dotyczące win. Po degustacji istnieje możliwość zakupu win i innych produktów dostępnych w gospodarstwie. Zwiedzanie i degustacja jest płatna (kierowcy i dzieci degustują tłoczony w naszej winnicy bezalkoholowy sok z winogron).

-> CZY WYCIECZKA PO WINNICY (ZWIEDZANIE I DEGUSTACJA) JEST PŁATNA?

Tak, zwiedzanie winnicy z przewodnikiem i degustacja win jest odpłatna. Opłatę uiszcza każdy uczestnik w sali degustacyjnej winnicy po degustacji.Płatość gotówką lub za pomocą karty płatniczej.

-> CZY W WINNICY MOŻNA KUPIĆ WINO?

Tak, dostępne w sprzedaży wina można znaleźć tutaj. Płatność na miejscu gotówką lub kartą płatniczą. Sklep znajduje się w sali degustacyjnej.

-> CZY SĄ ZNIŻKI DLA DZIECI/STUDENTÓW/EMERYTÓW/RENCISTÓW?

Nie, niestety nie. Zniżki przewidujemy jedynie przy zakupie większej ilości win (powyżej 6 szt).

 

Więcej informacji udziela Marceli Małkiewicz pod nr telefonu 782 679 034 lub pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DEGUSTACJE

RESTAURACJA "DWÓR DWIKOZY"

Pyszne dania, również kuchni regionalnej, ok. 1500m od naszej winnicy

 

Polecamy elegancką restaurację hotelu "Dwór Dwikozy". Specjalne dania i kącik dla dzieci, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów i rewelacyjna obsługa. Karta dań dostępna do wglądu w apartamentach. Kliknij na obrazek lub TUTAJ.

PAKIET WINIARSKI "HOTELU SARMATA"

Pakiet winiarski obejmujący m. in. wizytę w naszej winnicy

 

Hotel Sarmata w Sandomierzu ceni sobie wina regionalne, dlatego też stworzył specjalną ofertę dla amatorów win- specjalny pakiet winiarski z noclegiem w hotelu, degustacją win regionalnych i wizytą w naszej winnicy. Więcej informacji po kliknięciu na obrazek lub TUTAJ.

BUSEM NA DEGUSTACJE

renault Transport z Sandomierza naszym busem na degustacje

 

Brakuje kierowcy? To nie problem! Przyjedziemy, zawieziemy do winnicy na zwiedzanie i degustacje a potem bezpiecznie odwieziemy do Sandomierza. Jeździmy nowym 9-osobowym Renault Traffic. Zarezerwuj przejazd już dzisiaj! Kliknij!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Twój e-mail:
Temat:
Treść:
Ile nóg ma stół?

DANE KONTAKTOWE

Winnica Sandomierska

Marceli Małkiewicz

Góry Wysokie 136

27-620 Dwikozy

 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek-Sobota: 10-18

Niedziela: zamknięte

 

MARCELI

tel. 782 679 034

marceli@winnicasandomierska.pl

 

MONIKA

tel. 511 776 360

monika@winnicasandomierska.pl

REZERWACJE

rezerwacje@winnicasandomierska.pl

NAMIARY GPS:

N 50.73672675

E 21.76550389

 

 facebook.pl/winnicasandomierska