ZWIEDZANIE I DEGUSTACJE

Degustacje/Zwiedzanie

Sprawdź, co możesz u nas
zobaczyć i czego posmakować

Noclegi

Zarezerwuj nocleg w winnicy

ZNAJDZIESZ NAS TEŻ:

 

 


 

 

GALERIA

DSC 0701

 Piaskownia, przez dzieci nazywana plażą, leży u podnóża winnicy i stanowi doskonałe zobrazowanie przekroju glebowego jak i przekroju przez bogatą historię tego regionu.

DSC 0225

Region sandomierszczyzny słynie z żyznej lessowej gleby, która w dużym stopniu kształtuje nasz krajobraz. Pagórki poprzecinane wąwozami, odkryte formy piaskowca czy często znajdowane na tym terenie skamieliny - to wszystko możesz zobaczyć w bezpośrednim sąsiedztwie winnicy.

DSC 0324

Staw do dyspozycji gości znajduje się za budynkami gospodarczymi, od strony pól. Zasilany jest podziemnymi źródłami, dzięki czemu nie zamarza w zimie. Corocznie jest zarybiany i czyszczony.

DSC 0394

Duża ilość pożytków przyciąga do naszego gospodarstwa wiele wędrownych pasiek ustawianych w sezonie w pobliżu interesujących pszczoły stanowisk. Na stałe w naszym sadzie leszczynowym stoi ok. 10 uli.

RESTAURACJA "DWÓR DWIKOZY"

Pyszne dania, również kuchni regionalnej, ok. 1500m od naszej winnicy

 

Polecamy elegancką restaurację hotelu "Dwór Dwikozy". Specjalne dania i kącik dla dzieci, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów i rewelacyjna obsługa. Karta dań dostępna do wglądu w apartamentach. Kliknij na obrazek lub TUTAJ.

PAKIET WINIARSKI "HOTELU SARMATA"

Pakiet winiarski obejmujący m. in. wizytę w naszej winnicy

 

Hotel Sarmata w Sandomierzu ceni sobie wina regionalne, dlatego też stworzył specjalną ofertę dla amatorów win- specjalny pakiet winiarski z noclegiem w hotelu, degustacją win regionalnych i wizytą w naszej winnicy. Więcej informacji po kliknięciu na obrazek lub TUTAJ.

BUSEM NA DEGUSTACJE

renault Transport z Sandomierza naszym busem na degustacje

 

Brakuje kierowcy? To nie problem! Przyjedziemy, zawieziemy do winnicy na zwiedzanie i degustacje a potem bezpiecznie odwieziemy do Sandomierza. Jeździmy nowym 9-osobowym Renault Traffic. Zarezerwuj przejazd już dzisiaj! Kliknij!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Twój e-mail:
Temat:
Treść:
Ile nóg ma stół?

DANE KONTAKTOWE

Winnica Sandomierska

Marceli Małkiewicz

Góry Wysokie 136

27-620 Dwikozy

 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek-Sobota: 10-18

Niedziela: zamknięte

 

MARCELI

tel. 782 679 034

marceli@winnicasandomierska.pl

 

MONIKA

tel. 511 776 360

monika@winnicasandomierska.pl

REZERWACJE

rezerwacje@winnicasandomierska.pl

NAMIARY GPS:

N 50.73672675

E 21.76550389

 

 facebook.pl/winnicasandomierska