ZNAJDZIESZ NAS NA:

 

GALERIA

DSC 0701

 Piaskownia, przez dzieci nazywana plażą, leży u podnóża winnicy i stanowi doskonałe zobrazowanie przekroju glebowego jak i przekroju przez bogatą historię tego regionu.

DSC 0225

Region sandomierszczyzny słynie z żyznej lessowej gleby, która w dużym stopniu kształtuje nasz krajobraz. Pagórki poprzecinane wąwozami, odkryte formy piaskowca czy często znajdowane na tym terenie skamieliny - to wszystko możesz zobaczyć w bezpośrednim sąsiedztwie winnicy.

DSC 0324

Staw do dyspozycji gości znajduje się za budynkami gospodarczymi, od strony pól. Zasilany jest podziemnymi źródłami, dzięki czemu nie zamarza w zimie. Corocznie jest zarybiany i czyszczony.

DSC 0394

Duża ilość pożytków przyciąga do naszego gospodarstwa wiele wędrownych pasiek ustawianych w sezonie w pobliżu interesujących pszczoły stanowisk. Na stałe w naszym sadzie leszczynowym stoi ok. 10 uli.

DSC 0265

Pielęgnujemy małe sady wiśniowe i leszczynowe. Gościom służą jako miejsce odpoczynku i okolicznościowych sesji zdjęciowych, nam jako dodatkowe źródło dochodu. Oprócz sadów goście mogą raczyć się owocami z malinowego chruśniaka, jagodnika i kilku jabłonek.

kapusta kiszona

Na terenie naszego gospodarstwa znajduje się rodzinny zakład przetwórczy "Megawita" należący do sieci "Dziedzictwo Kulinarne Świętokrzyskie". Jest częścią Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego (ESRDK), które prowadzi działania mające na celu rozwój turystyki kulinarnej poprzez wspieranie lokalnej produkcji żywności naturalnej, bezpiecznej i smacznej.

 

 

RESTAURACJA "DWÓR DWIKOZY"

Pyszne dania, również kuchni regionalnej, ok. 1500m od naszej winnicy

 

Polecamy elegancką restaurację hotelu "Dwór Dwikozy". Specjalne dania i kącik dla dzieci, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów i rewelacyjna obsługa. Karta dań dostępna do wglądu w apartamentach. Kliknij na obrazek lub TUTAJ.

PAKIET WINIARSKI "HOTELU SARMATA"

Pakiet winiarski obejmujący m. in. wizytę w naszej winnicy

 

Hotel Sarmata w Sandomierzu ceni sobie wina regionalne, dlatego też stworzył specjalną ofertę dla amatorów win- specjalny pakiet winiarski z noclegiem w hotelu, degustacją win regionalnych i wizytą w naszej winnicy. Więcej informacji po kliknięciu na obrazek lub TUTAJ.

BUSEM NA DEGUSTACJE

renault Transport z Sandomierza naszym busem na degustacje

 

Brakuje kierowcy? To nie problem! Przyjedziemy, zawieziemy do winnicy na zwiedzanie i degustacje a potem bezpiecznie odwieziemy do Sandomierza. Jeździmy nowym 9-osobowym Renault Traffic. Zarezerwuj przejazd już dzisiaj! Kliknij!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Twój e-mail:
Temat:
Treść:
Ile nóg ma stół?

DANE KONTAKTOWE

Winnica Sandomierska

Marceli Małkiewicz

Góry Wysokie 136

27-620 Dwikozy

 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek-Sobota: 10-18

Niedziela: zamknięte

 

MARCELI

tel. 782 679 034

marceli@winnicasandomierska.pl

 

MONIKA

tel. 511 776 360

monika@winnicasandomierska.pl

REZERWACJE

rezerwacje@winnicasandomierska.pl

NAMIARY GPS:

N 50.73672675

E 21.76550389

 

 facebook.pl/winnicasandomierska